Пресрелізи

До комерційних клієнтів та мешканців міста Чернівці які обслуговуються ТОВ «Альтфатер Чернівці»
6 серпня ТОВ «АЛЬТФАТЕР КИЇВ» (група Веолія), спільно з офіційним дилером концерну Daimler AG в Україні (ATLANT - Mercedes-Benz) та компанією АВТЕК презентували в Києві перший в Україні за своїм типом та конфігурацією сміттєвоз для твердих побутових відходів (ТПВ).
28 березня 2017 р. у Києві відбулася конференція компанії ВЕОЛІЯ з розвитку бізнесу у напрямках водозабезпечення і водовідведення та енергозабезпечення в Україні. Конференція пройшла під головуванням Віце-президента регіону Центральна та Східна Європа, пана Філіппа Гітарда (Philippe Guitard) та за участі вищого керівництва та експертів регіону Центральна та Східна Європа, представників з Польщі, Чехії, Угорщини, Литви, Арменії та України.
Метою конференції було вивчення можливостей розвитку нових проектів компанії Веолія у напрямках водозабезпечення і водовідведення та енергозабезпечення в Україні.
24 листопада 2016 р. дочірнє підприємство групи Веолія, Фірма «Альтфатер Чернівці» відзначило двадцяту річницю своєї діяльності на українському ринку. Зі словами вітань та подяки з нагоди пам’ятної дати до ювілярів завітали представники Чернівецької Міської Ради, керівники житлово-комунальних господарств, представники бізнесу Чернівецького регіону, партнери компанії та найвище керівництво компанії Веолія в Україні.