Наші послуги

ЗБІР ТА ВИВІЗ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ (ТПВ)

Збір та вивіз твердих побутових відходів здійснюється на основі спеціально розроблених схем та графіків вивозу, із урахуванням потреб, об’єму відходів та побажань клієнта.


Дочірні підприємства компанії Веолія використовують сучасні автомобілі німецького виробництва, що відповідають вимогам європейського стандарту та оснащені пристроями GPS – навігації.  Ці пристрої дозволяють відслідковувати місцезнаходження, час простою автомобіля, що сприяє контролю над місцями спорожнення контейнерів та утилізації відходів.

У своїй діяльності ми використовуємо пластикові та сталеві оцинковані контейнери європейського стандарту об’ємом 60 л., 80 л., 120 л., 240 л., 360 л., 660 л., 770 л., 1100 л.
У випадку відсутності у Замовника власних контейнерів для складування та вивозу ТПВ ми можемо надати контейнери в оренду.

Приватний сектор

Для приватного сектору, котеджних містечок (які мають свою інфраструктуру), маленьких населених пунктів (враховуючи села) підприємства Групи Веолія Україна пропонують сучасну європейську технологію вивозу відходів:

Спеціальні пакети:

  • Для твердих побутових відходів 0,105 м3

     

Пластикові контейнери:

  • 0,12 м3,
  • 0,24 м3
  • 1,1 м3

Вивіз відходів відбувається спеціальними малогабаритними автомобілями, які оснащені гідравлічною системою для роботи із контейнерами та спеціальними пакетами.

Роздільний збір

Підприємства Групи Веолія в Україні приймають учать в організації та впровадженні програми «роздільний збір», яка направлена на вилучення та нагромадження цінномістких складових із твердих побутових відходів.

Для здійснення цієї роботи надаються у платне та безкоштовне використання металеві євро контейнери, обладнані спеціальними дозувальними приймаючими отворами для фракцій вторинних ресурсів, що перешкоджають попаданню твердих побутових відходів в контейнер.

Розроблені спеціальні методичні та інформаційні матеріали для усіх соціальних верств населення. Окремо, для навчальних закладів, розроблена методика та технологія для організації «Роздільного збору».

Для «Роздільного збору» розроблені спеціальні тарифи; пропонуються різноманітні способи та методи накопичення, вивозу та сортування цінномістких складових.

Наші підприємства на довгостроковій основі закуповують макулатуру, ПЕТ, поліетиленові плівки та надають послуги по утилізації цінномістких компонентів.

 

Для замовлення послуг з вивезення сміття звертайтеся, будь-ласка, до наших підприємств за телефонами:

м. Київ +38 (044) 501 59 13 та (044) 334-44-31 Сайт https://altvater.kyiv.ua/ 
м. Тернопіль +38 (0352) 23 55 91
м. Чернівці +38 (0372) 54 75 29