Продаж контейнерів

 ОГЛЯД КОНТЕЙНЕРІВ

4-х колісні контейнерні системи

Повна серія 4-х колісної контейнерної системи складається з двох видів: контейнерні системи з плоскою кришкою об’ємом 660 л., 770 л., 1100 л. та контейнери з напівкруглою кришкою об’ємом 1100 літрів.
Завдяки надзвичайно широкому асортименту додаткового приладдя (технологічні отвори, запобіжні пристрої, інноваційна кришка в кришці тощо) контейнер може бути оптимально налаштований для будь-якого застосування.
Зручні, прості у використанні та пересуванні, наші контейнери придатні до експлуатації при дуже низьких та високих температурних показниках, від -40° С до +80° С.

2-х колісні контейнерні системи

Система 2-х колісних контейнерів характеризується своєю функціональністю, міцною конструкцією, надійністю та тривалим використанням. На вибір пропонуються моделі об’ємом 60 л., 80 л., 120 л., 240 л. та 360 л.
Окрім стандартної кришки 2-х колісні контейнери можуть бути оснащені кришкою ЄВРО 2, що має більше місця для нанесення логотипу компанії та містить інноваційну розпізнавальну защібку.
Широкий асортимент додаткового приладдя дозволяє використовувати 2-х колісні контейнерні системи у різноманітних сферах.   
 

4-х колісні сталеві контейнерні системи

Контейнери виготовлені з якісно провальцьованої та окантованої листової сталі. Застосований метод гарячого цинкування забезпечує надійний захист від наскрізної корозії до 20 років. Ми пропонуємо контейнери як для збору твердих побутових відходів, так і для вторинних ресурсів.
 

Інші ємності для відходів

Для невеликої кількості відходів, а також для збору та попереднього сортування Веолія пропонує різні за об’ємом та формою контейнери без коліс, від 10 до 110 л., круглі та квадратні, пластмасові та сталеві оцинковані, для приміщень та вулиць.
Урна виготовлена з поліетилену із щільно прилеглою кришкою та ручкою для зручності використання.
Надійні та примітні здалеку, вуличні корзини для паперу, виконані у сигнальних кольорах для використання у громадських місцях.
 


 

З питань продажу контейнерів звертайтеся, будь-ласка за телефоном +38 (044) 501 59 13, (044) 334-44-31, або електронною адресою [email protected].
Також більше інформації на сайті https://altvater.kyiv.ua/