Кадрова політика

Головна цінність нашого підприємства - це наші працівники. Ми усвідомлюємо, що від якості роботи кожного працівника залежить імідж та успіх нашого підприємства, тому постійно працюємо над підвищенням рівня кваліфікації персоналу. Професіоналізм та етичність працівників дозволяє нам задовольнити потреби найбільш вимогливих замовників та перевищувати їх очікування.
 

Створення та поширення культури професійної майстерності

Кваліфікація та досвід працівників є головним активом підприємств групи Веолія. Компанія визнає заслуги і відданість своїх співробітників, надаючи їм широкі можливості для кар'єрного зростання. Ми заохочуємо професійну та географічну внутрішню мобільність, індивідуальні плани професійного розвитку та справедливу політику винагороджень, що разом сприяє професійному та особистісному зростанню.
 

Компанія, що підтримує різноманітність

Різноманітна за своїм складом та відкрита для світу в цілому, компанія Веолія виділяє взаємну підтримку головним пріоритетом кадрової політики. Наша повага до культурної різноманітності, підтримка найуразливіших працівників та дії, направлені на сприяння розвитку діалогу працівник-роботодавець, відображають наші тверді зобов’язання. Поширення стандартів в області людських ресурсів сприяє рівним можливостям для всіх наших співробітників у всьому світі, гарантуючи гідне життя і умови праці та доступ до базової освіти.
 

Розвиток професійних навичок співробітників

Невдовзі після прийому на роботу, для кожного нового співробітника створюється персональний інтеграційний план, з урахуванням досвіду працівника, різноманітності наших підприємств і організацій та конкретних експлуатаційних вимог. Процес може бути різним - від офіційного введення в посаду та безпосередньої роботи з керівником до професійної підготовки на місці та інше.
 

Забезпечення якісних умов роботи

Компанія Веолія постійно працює над  розробкою нових шляхів для удосконалення умов роботи для наших співробітників. Для цього ми підвищуємо якість виробничих умов, максимально уникаючи травмувань на виробництві та проводячи профілактику хвороб, пропагуючи здоровий баланс між роботою і приватним життям. Ми вважаємо, що співробітники та їх керівники відповідають за здоров’я та безпеку на робочому місці, та робимо все можливе, щоб допомогти нашим співробітникам максимально ефективно реалізувати свій потенціал у обслуговуванні наших клієнтів.