Охорона праці

Питання охорони праці є одним із пріоритетів компанії Веолія. Нашим обов'язком є забезпечення найбільш сприятливих умов праці для наших співробітників та парнерів.
 


 
Удосконалення профілактичних заходів з охорони праці
Компанія Веолія усвідомлює, що дотримання норм охорони праці є запорукою покращення продуктивності компанії та благополуччя працівників. Для цього компанія ухвалила програму удосконалення профілактичних заходів з охорони праці як основний принцип ведення бізнесу. Йдеться про профілактичні заходи, спрямовані на усунення  шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.
Програма удосконалення профілактичних заходів з охорони праці є інтегральною частиною всіх фундаментальних дій та процесів компанії.
 

Попередження професійних ризиків

1 липня 2013 року компанія Веолія підписала Сеульську Декларацію Міжнародного бюро праці у Женеві, визнаючи основне право людини на безпеку й охорону здоров’я на робочому місці. В рамках своїх зобов'язань, що пропагуються в декларації, Веолія сприяє безперервному вдосконаленню програми профілактичних заходів з охорони здоров'я та безпеки, навчає зацікавлені сторони і сприяє проведенню бесід з цього питання між роботодавцем і співробітником.