Соціальна відповідальність

Гуманітарні ініціативи Веолія 

Українські підприємства Veolia з першого дня повномасштабної війни не зупиняли свою роботу. Фахівці компанії продовжують працювати заради санітарної безпеки та комфорту містян, забезпечують вивіз відходів для силових структур та ЗСУ. Ми активно долучаємося до благодійних ініціатив на підтримку українського народу під час війни.

  • З початку повномасштабної війни Фонд Veolia разом зі своїми партнерами (Французьким Червоним Хрестом, Лікарями без кордонів, Міжнародною солідарністю, Міністерством Європи та закордонних справ, агентствами ООН тощо) мобілізований для підтримки населення, яке постраждало від російської агресії. Визначені першочергові потреби щодо доступу до об’єктів гігієни в транзитних центрах і центрах розміщення, які приймають біженців. 
  • Завдяки благодійному фонду Веолія, створеному для надання допомоги  українським колегам у відновленні зруйнованого чи пошкодженого житла, вдалося залучити 200 тис. євро. Частина цих коштів вже використана для допомоги нашим колегам, чиї домівки були або повністю зруйновані або частково пошкоджені в результаті ведення активних бойових дій в Київській області. Фінансова допомога була надана сім'ї одного з наших героїв - співробітника Київського підприємства "Альтфатер Київ", який з 2018 року служив у лавах Збройних Сил України та загинув на фронті на початку травня цього року. Наразі близько 30 співробітників Веолія мобілізовані та виконують бойові завдання у лавах Збройних Сил України і ця цифра зростає.
  • Частина донацій частково задіяна для фінансової підтримки  співробітників та членів їхніх родин, які були змушені залишити свої домівки та виїхати за кордон на початку вторгнення російської армії в Україну: за міжнародної підтримки компанії Веолія наші співробітники та їх сім'ї отримали всебічну допомогу в перетині кордону та влаштуванні життя на території Європейських країн.
  • Польська Veolia надала спеціалізоване обладнання та захисний одяг комунальному підприємству «Київтеплоенерго» на суму близько 30 000 євро. 
  • Підприємства Веолія в Україні співпрацюють в гуманітарних проектах з благодійною організацією Української греко-католицької церкви КАРІТАС,  Солом’янською РДА у м. Києві, з українською місією Червоного Хреста.
  • Гуманітарна місія з передачі книжок до Польщі для українських дітей, які тимчасово перебувають у Польщі. Партію книжок українською мовою, що призначена маленьким українцям та україночкам, які вимушено залишили домівки та тимчасово перебувають в Польщі, подаровано Центру освіти та розвитку, який працює під егідою міста Варшави та підтримує біженців з України. 
  • Завдяки внескам країн Центральної та Східної Європи (Польща, Німеччина, Чехія, Румунія, Болгарія та холдингова компанія Veolia CEE) Фондом Веолія у Німеччині придбано  та передано 294 українським колегам побутове енергетичне обладнання (паливні генератори та портативні зарядні пристрої) для боротьби з перебоями енергопостачання, спричиненими масованими ракетними ударами по українській енергетичній інфраструктурі.
  • Після руйнування Каховської дамби 6 червня, центр кризової підтримки  (CDCS) Міністерства Європи та закордонних справ реалізував кілька акцій солідарності, щоб допомогти українцям, які безпосередньо постраждали від повені. Veolia Foundation надала мобільні водоочисні установки Aquaforces 2000, що можуть очищати до 40 000 літрів води на день. Окрім цього шість резервуарів для зберігання води об’ємом 10 м3  доставлено в Україну для передачі неурядовій організації Solidarités International, яка працює на місці. Ця співпраця є частиною програми гуманітарних вантажів, якою керує Центр кризових ситуацій Міністерства Європи і закордонних справ для підтримки українського населення.

 

 

Позиція підприємств Веолія в Україні

 

 

 

Навчальні екологічні програми

Компанія Веолія приділяє особливу увагу інформуванню громадськості щодо екологічних питань, зокрема вирішенню проблем засміченості шляхом застосування  системи роздільного збору. Працівниками компанії Веолія розроблені спеціальні екологічні програми для освітніх закладів, що вже успішно впроваджуються у місті Київ, Чернівці та Тернопіль.

  

Професійна безпека

Зобов'язанням компанії Веолія є забезпечення надійного захисту від будь-яких ризиків, що загрожують здоров'ю та життю працівників. Як і підвищення кваліфікації співробітників, питання охорони праці є другим стратегічним напрямком, визнаним для всієї групи Веолія на міжнародному рівні.
Основні правила охорони праці, що містяться у кодексі праці та стандартах ISO, наведені також у кодексі охорони праці. Всі працівники компанії проходять обов'язкове навчання з охорони праці, а також тренінг з надання першої медичної допомоги.

 

 

Різноманітність

Компанія Веолія приділяє важливу увагу якості соціального діалогу з співробітниками, а також дотриманню принципів різноманітності, рівних можливостей та боротьбі з усіма формами дискримінації. Кадрова політика компанії побудована таким чином, щоб полегшити пошук роботи для людей, що знаходяться у несприятливому становищу на ринку праці.