Напрямки діяльності в Україні

В Україні компанія Веолія представлена напрямком "Поводження з відходами".  Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр знань та рішень, що  допомагають упоратися з цілою низкою екологічних, соціальних та економічних викликів та сприяють сталому розвитку міст і промисловості.
Маючи більш ніж 25-ти річний досвід роботи у галузі поводження з відходами в Україні, ми пропонуємо найбільш оптимальні рішення щодо ефективного використання ресурсів, їх збереження та відновлення, сприяючи таким чином розвитку циркулярної економіки.

 

НАШІ ПОСЛУГИ:

 •  збір, вивіз та утилізація твердих побутових відходів;
 •  організація роздільного збору відходів, заготівля та реалізація вторинних ресурсів;
 •  вивіз великогабаритних та будівельних відходів контейнерами від 11 м3 до 36 м3;
 •  продаж контейнерів різного об'єму зі складу в Києві;
 •  миття, дезінфекція та ремонт контейнерів для ТПВ;
 •  консультаційні послуги у сфері поводження з відходами;
 •  комплексне обслуговування VIP – клієнтів;
 •  будівництво та експлуатація перевантажувальних станцій;
 •  будівництво, експлуатація, рекультивація полігонів ТПВ;
 •  будівництво та експлуатація сортувальних ліній;
 •  розробка концепцій поводження з відходами;
 •  запровадження екологічних програм в освітніх закладах.

ми готові до співпраці у галузях:

 • Водопостачання та водовідведення

Спираючись на багатолітній досвід реалізації проектів у світі та зокрема у Центральній та Східній Європі ми пропонуємо нашим клієнтам - водоканалам міст з населенням від 100 тис. мешканців, послуги управління та довгострокової експлуатації очисних споруд, що дозволяють забезпечити якість надання послуг, оптимізувати енергетичну ефективність, ощадливо використовувати природні ресурси та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

На підставі концесійного договору, в рамках приватно-державного партнерства чи експлуатаційної угоди тощо компанія Веолія здійснює управління виробництвом та розподілом питної води, забезпечуючи цілодобове постачання питної води необхідної якості, відповідає за збір та очищення стічних вод, розширює, модернізує та утримує активи, здійснює необхідні інвестиції, забезпечуючи всі робочі процеси з метою надання якісної послуги.

 

 • Енергетики

Експлуатація систем центрального опалення (від 20MW), постачання електроенергії (від 4MW) в житлові райони, управління системами опалення та постачання електроенергії для промислових об’єктів, використання біомаси у якості альтернативного джерела енергії для опалення.

Компанія Veolia активно розвиває індустрію виробництва теплової та електричної енергії з біомаси у світі та має плани розвивати цю індустрію в Україні. На перших етапах розвитку цього напрямку в Україні розглядається можливість купівлі вже існуючого підприємства, на наступних етапах будівництво нових об'єктів, що генерують електро та теплову енергію.

Окремо треба зазначити можливість виробництва енергії з відходів шляхом їх спалення. Відходи, що не підлягають переробці, транспортуються на спалювальні заводи або на санкціоноване місце видалення (захоронення)  - полігон твердих побутових відходів. В процесі спалювання виробляється енергія у вигляді пари, яка може забезпечувати централізовані, або промислові тепломережі, чи перетворюватись на електроенергію за допомогою турбін. На полігонах Веолія вловлює газ, що утворюється внаслідок бродіння органічних відходів, який може бути безпосередньо доставлений до розподільчої мережі, використаний для виробництва електроенергії через турбіни або двигуни.