Захист навколишнього середовища

Захист навколишнього середовища є пріоритетним завданням компанії Веолія, яка розробляє та впроваджує рішення, що оптимізують використання різноманітних ресурсів та їх збереження для майбутніх поколінь.
 

Біорізноманіття

Захист та відновлення біорізноманіття (природне розмаїття) є одним з ключових завдань компанії Веолія. Група докладає особливих зусиль для охорони навколишнього середовища та відновлення природної різноманітності. Ми зосереджені в основному на моніторингу та оцінці впливу нашого бізнесу на місцеві екосистеми, а також на здійсненні заходів, спрямованих на збереженні біорізноманіття та екосистем.

Біомаса

Компанія Веолія постійно збільшує частку альтернативних видів енергетичних ресурсів, зокрема біомаси, що являє собою стратегічне паливо майбутнього. Окрім позитивного впливу на навколишнє середовище, вироблення "зеленої енергії" позитивно відображається на цінах на тепло та енерго носії, а також на рівні зайнятості населення.
Основним джерелом біомаси є зелені гранули, вироблені з деревини, різноманітні рослинні залишки від сільського господарства та харчової промисловості, такі як пшеничні висівки, відходи від переробки масла, гранули соломи тощо.