Veolia пропонує придбати 29,9% акцій Suez у Engie

Veolia пропонує придбати 29,9% акцій Suez у Engie для створення французького світового лідера з екологічних трансформацій.
Ця пропозиція з ціною 15,50 євро за акцію являє собою оплату 50% від ціни акції Suez на 30 липня за день до оголошення від Engie.


Сьогодні компанія Veolia (VIE) оголосила про надання кінцевої пропозиції компанії Engie щодо придбання частки компанії Suez, а саме 29,9% акцій, якою вона володіє. Ця пропозиція була зроблена після оголошення компанії Engie від 31 липня 2020 року про початок стратегічної перевірки, включаючи її частку у компанії Suez. Ця пропозиція за ціною 15,50 євро за акцію, яка може бути реалізована негайно, дійсна до 30 вересня 2020 р. Запропонована ціна 15,50 євро
за акцію являє собою оплату 50% ціни акцій компанії Suez при закритті торгів на 30 липня, незалежно від оголошення намірів компанії Engie.


Ця пропозиція, одноголосно схвалена Правлінням компанії Veolia, передбачає оплату грошовими
коштами. Якщо вона буде прийнята компанією Engie, після придбання 29,9% акцій компанії Suez,
компанія Veolia має намір зробити добровільну тендерну пропозицію щодо решти акцій компанії Suez.
Подання цієї добровільної пропозиції буде завершено після отримання необхідних дозволів, зокрема щодо конкуренції, протягом 12–18 місяців. Компанія Veolia залишає за собою право зробити відкриту пропозицію в будь-який час до отримання цих дозволів. Відповідно до вимог біржі цінних паперів, характеристики відкритої пропозиції та, зокрема, її ціна будуть визначені під час її подання. Ціна враховуватиме ціну, сплачену компанії Engie, за її частку у розмірі 29,9% акцій, що є важливим аспектом, та, залежно від обставин, будь-які наступні суттєві події, що впливатимуть на компанію Suez. Пропозиція компанії Veolia включає зобов’язання компанії Engie щодо внесення решти її частки у компанії Suez, а саме 1,8%, до відкритої пропозиції.
В цілому дана операція приведе до зростання з першого року. Заборгованість групи залишатиметься під контролем, що дасть змогу компанії Veolia зберегти свій профіль інвестиційного рівня.