Економічна відповідальність

Прагненням компанії Веолія є дотримання добрих відносин з усіма партнерами, клієнтами, акціонерами компанії. Група має свій власний кодекс етики та дотримується відповідальної політики в області закупівель. Компанія докладає особливих зусиль для інформування громадськості щодо охорони навколишнього середовища та сприяє розвитку місцевих громад через впровадження власних освітніх програм.
 

 

Клієнти та партнери

Наші ділові відносини з клієнтами та партнерами побудовані на довгостроковій стратегії партнерства. Ми прагнемо бути стійким та надійним партнером, який прислухається до потреб та побажань клієнтів і робить їх очікування реальністю. При цьому, ми успішно використовуємо свій досвід та знання, набуті в процесі багаторічної роботи на українському ринку. Ми відрізняємося від конкурентів інноваційним підходом, пропонуючи клієнтам нові та ефективні рішення.

Етика

Дотримання етичних та правових норм, нульова терпимість до корупції, дискримінації та картельних угод є пріоритетами групи Веолія. Наш кодекс етики є обов'язковим для всіх 174 000 співробітників Групи.

Компанія Веолія котируються на фондовій біржі Euronext (Париж, Франція), таким чином торгівля фінансовими паперами регламентується французьким кримінальним правом та директивами про інсайдерську торгівлю.