Соціальна відповідальність

 

Навчальні екологічні програми

Компанія Веолія приділяє особливу увагу інформуванню громадськості щодо екологічних питань, зокрема вирішенню проблем засміченості шляхом застосування  системи роздільного збору. Працівниками компанії Веолія розроблені спеціальні екологічні програми для освітніх закладів, що вже успішно впроваджуються у місті Київ, Чернівці та Тернопіль.

  

Професійна безпека

Зобов'язанням компанії Веолія є забезпечення надійного захисту від будь-яких ризиків, що загрожують здоров'ю та життю працівників. Як і підвищення кваліфікації співробітників, питання охорони праці є другим стратегічним напрямком, визнаним для всієї групи Веолія на міжнародному рівні.
Основні правила охорони праці, що містяться у кодексі праці та стандартах ISO, наведені також у кодексі охорони праці. Всі працівники компанії проходять обов'язкове навчання з охорони праці, а також тренінг з надання першої медичної допомоги.

 

 

Різноманітність

Компанія Веолія приділяє важливу увагу якості соціального діалогу з співробітниками, а також дотриманню принципів різноманітності, рівних можливостей та боротьбі з усіма формами дискримінації. Кадрова поліка компанії побудована таким чином, щоб полегшити пошук роботи для людей, що знаходяться у несприятливому становищу на ринку праці.