Водозабезпечення та очищення стічних вод

Компанія Веолія надає послуги на всіх етапах водного циклу, вирішуючи численні проблеми муніципалітетів та промисловості:

  • управління ресурсами,
  • ​виробництво та постачання питної води для населення та технологічної води для промисловості,
  • ​збирання, очищення та повторне використання стічних вод будь-якого походження та вилучення суміжних продуктів, отриманих в результаті обробки стічних вод (органічні речовини, солі, метали, складні молекули та енергія).

ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ПИТНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОТРЕБ

Підрозділи групи Веолія розробляють та впроваджують рішення у сфері водопідготовки для питних та технологічних потреб, надаючи повний перелік послуг, включаючи інжиніринг, управління проектами, послуги з проектування, будівництва, обслуговування та довгострокової експлуатації очисних споруд для промислових та муніципальних клієнтів.
Ми знаємо як ефективно очищати воду для питних та виробничих потреб завдяки впровадженню близько 350 власних запатентованих технологій.

 


 

ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА МУНІЦИПАЛЬНИХ КЛІЄНТІВ

Економічна та екологічна ефективність виробництва - два основних напрямки розвитку сучасного підприємства. Вода, при цьому, найчастіше найважливіший ресурс, адже вона бере участь у всіх технологічних процесах. Тому важливо дбати про збереження цього ресурсу і можливості його повторного використання.

Очищення промислових стічних вод - головна складова кожного підприємства, яке дбає про екологічну безпеку та ефективність виробництва.
Правильно організоване промислове очищення води дозволяє не тільки очистити стічні води від шкідливих домішок, але і дає можливість повторно використовувати її в технологічних процесах, тим самим знижуючи споживання чистої води і зменшуючи обсяги стічних вод.

Правильно підібрані технології для очищення стічних вод дозволять зробити виробництво більш ефективним. Оскільки чиста вода дорогий ресурс, набагато дешевше і простіше використовувати очищену воду повторно.
Залежно від складу стоків застосовують фізико-хімічні, механічні або біологічні методи очищення, які не тільки дозволяють використовувати воду повторно, але і отримувати зі стоків цінні речовини або енергоносії (тепло, електрику, біогаз).

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІСНУЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ ВЕОЛІЯ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Нікуліна Ольга Валеріївна
моб. +38 (095) 272 23 58
[email protected]